Fightingfortruth це абсолютно новий і багатоплановий блог, що фокусує увагу на широкому колі тем і питань, пов’язаних з аспектами глобальної та регіональної безпеки, дослідженні Росії і Східної Європи, контролі у сфері озброєння та роззброєння, сучасному озброєнні, справах НАТО, асиметричних загрозах і викликах, меншинах тощо.

Одною з головних і ключових тематик, яким присвячуватимуться статті, публікації, дослідження, матеріали і аналізи буде прискіплива увага до найбожевільнішої брехні і стереотипів, які поширює Росія. Провокаційні заходи і кроки, до яких вдався Путін при анексії Криму, розв’язуванні війни на сході України і недружні дії до Західного світу будуть активно аналізуватись з особливим наголосом на боротьбі з багатоголосною пропагандою, обманом і дезінформацією зі сторони Кремля. Серед іншого, у тісній співпраці з іншими сайтами і ресурсами з усього світу будуть широко розкриватись такі питання як психологічні операції, гібридні бойові дії і соціальної інженерії.

Крім того, блог буде мати спеціальні розділи і освітлювати події на Балканах, у країнах Балтії, питання безпеки в Арктиці, випадок з MH-17, справи азійських країн, китайську зовнішню політику, соціальні медіа, тероризм, транснаціональні загрози тощо.

 Fightingfortruth як блог спрямований на інформування своїх читачів і розширенні їхніх горизонтів знань, а також боротьбу з безпрецедентною російською дезінформацією і використанням інформації як зброї.

 Др. Атанасіос Е. Другос

Головний аналітик з питань оборонної дипломатії і протидії тероризму

 

Advertisements