Tags

, , ,

Президент СКУ привернув увагу до прогресу України на шляху до повної європейської інтеграції.
Дональд Трамп / REUTERS
Дональд Трамп / REUTERS
У листі до президента Сполучених Штатів Америки від 15 червня 2017 р. президент Світового конґресу українців (СКУ) Евген Чолій закликав президента Дональда Трампа зустрітися з президентом України Петром Порошенком перед будь-якою зустріччю з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, щоб повністю зрозуміти виклики, перед якими постала Україна намагаючись захистити свою територіальну цілісність і одночасно забезпечити мир і безпеку в регіоні.
Про це повідомили у прес-службі СКУ.
Зокрема, президент СКУ привернув увагу до прогресу України на шляху до повної європейської інтеграції, акцентувавши на двох недавніх великих досягненнях:
а) офіційному підписанні 17 травня 2017 р. Регламенту про безвізовий режим для громадян України до держав, що входять до Шенгенської зони;
б) схваленні 30 травня 2017 р. ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною Сенатом Нідерландів.
Крім того, Чолій відзначив прогрес України в проведенні реформ і антикорупційних заходів у час гібридної війни, яку більше трьох років веде проти України РФ.
“Світовий Конґрес Українців впевнений, що українці можуть і надалі розраховувати на підтримку Сполученими Штатами Америки суверенітету і територіальної цілісності України,” – заявив Чолій.

https://www.unian.ua/politics/1978839-svitoviy-konres-ukrajintsiv-zaklikav-trampa-zustritis-z-poroshenkom-ranishe-nij-z-putinim.html

Advertisements